Paraiškų (projektų) rengimas dėl finansavimo

Europos sąjungos fondai skiria negrąžintiną paramą verslui pagal 2014-2020 struktūrinės paramos veiksmų programą. Šios programos prioritetas yra verslumo skatinimas. Dalyvavimas šioje ES struktūrinių fondų paramos verslui programoje – puiki galimybė įgyti konkurencinį pranašumą, padidinti veiklos efektyvumą ar įgyvendinti planus.

Plačiau – www.esinvesticijos.lt

UAB „Your Consulting Company“ specialistai padės ivertinti Jūsų galimybes gauti ES paramą ir padės efektyviai pritraukti investicijas rengdami projektus, pildydami paraiškas ES struktūriniams fondams. Įvertinsime ir išanalizuosime Jūsų idėją, pasiūlysime tinkamiausius finansavimo šaltinius ir remdamiesi ilgamete patirtimi profesionaliai parengsime dokumentus bei paruošime paraišką – tokiu būdu užtikrindami geriausias galimybes įgyvendinti Jūsų projektą.

Neapsiribojame vien ES paramos projektų rengimu – padėsime su Lietuvos Darbo Biržos (VUI projektais), INVEGA, Vietos Veiklos Grupių (VVG, LEADER) programomis bei kitais finansavimo šaltiniais ir suteiksime projektų administravimo paslaugas.

Pasirinkus mūsų paslaugas, projekto įgyvendinimas vyksta šiais etapais:

  1. Kartu su užsakovu vertiname bei formuluojame projekto įdėją, tuo pačiu suteikdami visą informaciją apie reikalavimus tokiam projektui. Taip pat vertiname ar projektas tinkamas ir sutampa su ES struktūrinių fondų strategija, tokiu būdu įvertindami galimybes gauti ES paramą/finansavimą.
  2. Pagal finansavimo programos reikalavimus vertiname investicines galimybes bei rengiame verslo planą bei vykdome finansini ir ekonominį projekto pagrindimą.
  3. Rengiame projektą (paraišką) paramai iš ES fondų gauti.
  4. Gavus ES paramą, administruojame projektą, t.y. bendradarbiaujame su finansuojančia institucija, rengiame ataskaitas, prašymus ir užsiimame kita susijusia veikla.
ES paramos projektų rengimas